ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.12.2019 р. N 2096

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва світлофорного об'єкта ТОВ "ЮДЖИН"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення ТОВ "ЮДЖИН" (лист від 28 листопада 2018 року N 139-11/18), протокол Загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю "ЮДЖИН" від 12 листопада 2018 року, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Центр організації дорожнього руху" світлофорний об'єкт ТОВ "ЮДЖИН" згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі світлофорного об'єкта ТОВ "ЮДЖИН", зазначеного в пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Слончака В. В.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
03.12.2019 N 2096

Світлофорний об'єкт ТОВ "ЮДЖИН", який безоплатно приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюється на праві господарського відання за комунальним підприємством "Центр організації дорожнього руху"

Найменування об'єкта та адреса розташування

Рік побудови

Вартість об'єкта передачі (ринкова вартість), грн (без ПДВ)

Світлофорний об'єкт на перехресті вул. Великої Васильківської та вул. Фізкультури

2013

365000,00

 

Директор Департаменту
комунальної власності м. Києва

А. Гудзь


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.