ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.12.2019 р. N 2236

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва теплової мережі ЖБК "ЗДОРОВ'Я"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення ЖБК "ЗДОРОВ'Я" (лист від 23 вересня 2019 року N б/н), витяг з протоколу Загальних зборів членів житлово-будівельного кооперативу "ЗДОРОВ'Я" від 25 січня 2018 року N 1, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" теплову мережу ЖБК "ЗДОРОВ'Я" згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі теплової мережі, зазначеної в пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Слончака В. В.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
23.12.2019 N 2236

Теплова мережа ЖБК "ЗДОРОВ'Я", яка безоплатно приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюється на праві господарського відання за КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"

Назва об'єкта та адреса розташування

Тип ізоляції теплової мережі

Вид прокладання

Протяжність у двотрубному вимірі, пог. м

Діаметр труб, мм

Кількість теплових камер

Рік введення в експлуатацію

Вартість об'єкта передачі (ринкова вартість), грн (без ПДВ)

Теплова мережа від ТК-629/10 до зовнішньої стіни житлового будинку на Русанівському бульварі, 2

Мінвата

Канальна

25

2Ж76

-

1972

10668,90

 

Директор Департаменту
комунальної власності м. Києва

А. Гудзь


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.