ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.02.2020 р. N 313

Київ

Про безоплатну передачу автомобілів, визнаних гуманітарною допомогою

Відповідно до статей 5 і 111 Закону України "Про гуманітарну допомогу", Порядку взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та Національного банку щодо реалізації Закону України "Про гуманітарну допомогу", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2013 року N 241 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 року N 9 (Постанова N 9)), Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 року N 999, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08 грудня 2016 року N 1241 "Про робочу групу з питань гуманітарної допомоги при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)" (Розпорядження N 1241), враховуючи протокол робочої групи з питань гуманітарної допомоги при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) від 27 грудня 2019 року N 29:

1. Безоплатно передати у власність особі з інвалідністю легковий автомобіль, визнаний гуманітарною допомогою, яким особа з інвалідністю була забезпечена через органи соціального захисту населення і яким користувалася більше ніж 10 років, згідно з додатком 1*.

2. Безоплатно передати у власність члену сім'ї спадкоємиці після смерті особи з інвалідністю автомобіль, визнаний гуманітарною допомогою, яким особа з інвалідністю була забезпечена через органи соціального захисту населення, згідно з додатком 2*.

3. Визнати гуманітарною допомогою легковий автомобіль для забезпечення ним особи з інвалідністю, яка перебуває на обліку для його отримання, згідно з додатком 3*.


* Не наводиться.

4. Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку забезпечити:

безоплатну передачу у власність особі з інвалідністю легкового автомобіля згідно з пунктом 1 цього розпорядження;

безоплатну передачу у власність члену сім'ї спадкоємиці після смерті особи з інвалідністю автомобіль згідно з пунктом 2 цього розпорядження;

особу з інвалідністю, яка перебуває на обліку, легковим автомобілем, визнаним гуманітарною допомогою, згідно з пунктом 3 цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Хонду М. П.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.