ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.03.2020 р. N 397

Київ

Про будівництво пішохідного мостового переходу між Оболонською набережною та островом Оболонський в Оболонському районі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), враховуючи протокол постійної діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва від 27 лютого 2020 року N 128/2020, з метою створення комфортних умов для мешканців та гостей міста Києва, розвитку пішохідної інфраструктури, в тому числі забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до острова Оболонський в Оболонському районі:

1. Здійснити у 2020 році будівництво пішохідного мостового переходу між Оболонською набережною та островом Оболонський в Оболонському районі.

2. Визначити Оболонську районну в місті Києві державну адміністрацію (ідентифікаційний код 37371727) замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації у встановленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проєктування.

3.2. Забезпечити у 2020 році розроблення проєктної документації, проведення її експертизи та затвердження.

3.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, а також земельного, водного, природоохоронного законодавства.

3.4. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.5. Під час укладання договору підряду на будівництво об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта будівництва не менше ніж 10 років.

3.6. Забезпечити отримання дозволу Департаменту охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

3.7. Забезпечити надання до Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) результатів інженерно-геодезичних виконавчих знімань завершеного будівництвом об'єкта інфраструктури для внесення відомостей до містобудівного кадастру згідно з Положенням про містобудівний кадастр, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 559 (Постанова N 559), а також архітектурних проєктних рішень об'єкта будівництва на погодження відповідно до рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року N 519/10007 "Про основні засади містобудівної політики у місті Києві" (Рішення N 519/10007).

3.8. Щоквартально подавати інформацію про стан виконання цього розпорядження заступнику голови Київської міської державної адміністрації Непопу В. І.

4. Взяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде виконуватися за рахунок залучених коштів відповідно до протоколу постійної діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва від 27 лютого 2020 року N 128/2020.

4.2. Відповідальність за виконання робіт в установлені терміни згідно з затвердженим графіком несе замовник робіт - Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація.

4.3. Майно, створене та/або придбане в результаті здійснення робіт, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, буде безоплатно прийнято до комунальної власності територіальної громади міста Києва відповідно до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080).

5. Контроль за виконанням нього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Непопа В. І.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.