ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.12.2019 р. N 2232

Київ

Про капітальний ремонт вул. Микільсько-Ботанічна від вул. Тарасівська до вул. Льва Толстого

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), статті 19 Закону України "Про автомобільні дороги", статей 6, 22, 23 Закону України "Про дорожній рух", з метою створення належних умов організації руху автомобільного транспорту та пішоходів у Голосіївському районі міста Києва:

1. Здійснити до 31 грудня 2020 року капітальний ремонт вул. Микільсько-Ботанічна від вул. Тарасівська до вул. Льва Толстого.

2. Визначити комунальну корпорацію "Київавтодор" (ідентифікаційний код 03359026) замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальній корпорації "Київавтодор" у встановленому порядку:
 
3.1. Отримати вихідні дані для проєктування.

3.2. Визначити генеральну проєктну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити розроблення проєктної документації, проведення її експертизи та затвердження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.6. Забезпечити отримання дозволів центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері охорони культурної спадщини, - Міністерства культури України та Департаменту охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

3.7. Під час укладання договору підряду на виконання робіт з капітального ремонту об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт і встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта будівництва не менше ніж 10 років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

3.8. Розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції в місті Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.9. Надати на погодження проєктні рішення об'єкта, виконавчі знімання (для внесення до містобудівного кадастру) до Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року N 519/10007 "Про основні засади містобудівної політики у місті Києві" (Рішення N 519/10007).

4. Узяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів.

4.2. Відповідальність за виконання робіт в установлені терміни згідно із затвердженим графіком, раціональне і цільове використання бюджетних коштів несе замовник робіт - комунальна корпорація "Київавтодор".

4.3. Майно, створене та/або придбане в результаті виконання робіт, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, є комунальною власністю територіальної громади міста Києва відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080).

5. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

5.1. У встановленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки в частині фінансування у 2020 році.

5.2. Щоквартально подавати інформацію про стан виконання цього розпорядження першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Поворознику М. Ю.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.