АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 13 лютого 2020 року N 122-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компанії "Kraftwerksbatterie Heilbronn GmbH" (м. Хейльбронн, Німеччина) та компанії "Bosch Thermotechnik GmbH" (м. Вернау, Німеччина) про надання дозволу компанії "Kraftwerksbatterie Heilbronn GmbH" на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу компанії "Bosch Thermotechnik GmbH", встановив:

Концентрація полягає у придбанні компанією "Kraftwerksbatterie Heilbronn GmbH" активів у вигляді єдиного майнового комплексу компанії "Bosch Thermotechnik GmbH", які складаються з майданчика для тестування стаціонарної акумуляторної системи в місті Вернау, Німеччина та забезпечують здійснення діяльності із надання послуг балансування електроенергії (компенсації короткочасних коливань в електромережі) на території Німеччини.

За інформацією заявників:

сукупна частка учасників концентрації на одному і тому самому товарному ринку не перевищує 15 відсотків.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтями 25 і 27 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "Kraftwerksbatterie Heilbronn GmbH" (м. Хейльбронн, Німеччина) на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу компанії "Bosch Thermotechnik GmbH" (м. Вернау, Німеччина), які складаються з майданчика для тестування стаціонарної акумуляторної системи в місті Вернау, Німеччина.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.