АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 20 лютого 2020 року N 127-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника учасників концентрації про надання дозволу компанії "Nestl S.A." (м. Веве, Швейцарія) на придбання акцій компанії "Zenpep LLC" (м. Медісон, штат Нью-Джерсі, США), встановив:

Концентрація полягає в придбанні компанією "Nestl S.A." [опосередковано через компанію "Socit des Produits Nestl S.A." (м. Веве, Швейцарія)] акцій компанії "Zenpep LLC", що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

За інформацією заявників, сукупна частка учасників концентрації на одному і тому самому товарному ринку не перевищує 15 відсотків.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтями 25 і 27 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "Nestl S.A." (м. Веве, Швейцарія) на придбання акцій компанії "Zenpep LLC" (м. Медісон, штат Нью-Джерсі, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.