ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.01.2020 р. N 81

Київ

Про надання висновку-пропозиції щодо доцільності надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю

Відповідно до статті 142 Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року N 1010 "Про затвердження Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04 червня 2014 року N 719 "Про утворення комісії з розгляду документів щодо надання дозволу підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю на право користування пільгами з оподаткування, отримання позик, фінансової допомоги та дотацій" (Розпорядження N 719), враховуючи протокол засідання комісії з розгляду документів щодо надання дозволу підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю на право користування пільгами з оподаткування, отримання позик, фінансової допомоги та дотацій від 09 грудня 2019 року N 4:

1. Надати висновок-пропозицію про доцільність надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю згідно з додатком.

2. Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку надання Міністерству соціальної політики України висновків-пропозицій про доцільність надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю, зазначеним у додатку цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Хонду М. П.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
24.01.2020 N 81

ВИСНОВОК-ПРОПОЗИЦІЯ
про доцільність надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю

N

Повне найменування підприємства громадської організації осіб з інвалідністю, адреса

Код ЄДРПОУ підприємства

Найменування громадської організації - засновника підприємства, адреса

Код ЄДРПОУ засновника

Вид пільги

Строк користування податковими пільгами

Рішення

Обґрунтування

1

ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ЕДВАНСТ ПРОДЖЕКТ СЕЛУШЕНС"
Харківське шосе, буд. 201 - 203, м. Київ, 02121

39254869

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ІНВАЛІДІВ "ДАРУЙ ДОБРО ТА НАДІЮ"
вул. Урлівська, буд. 9, кв. 409, м. Київ, 02095

39044291

Відповідно до абзацу першого пункту 8 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України

З 01.01.2020 до 01.01.2021

Подати висновок-пропозицію про доцільність надання підприємству права на користування пільгами з оподаткування

Підприємство відповідає критеріям, визначеним у пункті 2 Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2007 N 1010 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2013 N 518 (Постанова N 518))

 

Директор Департаменту
соціальної політики

Р. Світлий


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.