ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.12.2019 р. N 2250

Київ

Про організацію дорожнього руху тимчасовими технологічними проїздами під час реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах

Відповідно до статті 6 Закону України "Про дорожній рух", статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14 листопада 2007 року N 1456 "Про реконструкцію транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах" (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 травня 2017 року N 599 (Розпорядження N 599)), з метою організації дорожнього руху тимчасовими технологічними проїздами під час реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах:

1. Комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" як замовнику виконання робіт по об'єкту "Реконструкція транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах":

1.1. Провести статичне та динамічне випробування новозбудованого шляхопроводу на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана, який входить до складу тимчасових технологічних проїздів.

1.2. Розробити і погодити з Управлінням патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації дорожнього руху тимчасовими технологічними проїздами (з урахуванням руху автотранспорту новозбудованим шляхопроводом).

1.3. З 28 грудня 2019 року до повного завершення реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах організувати дорожній рух тимчасовими технологічними проїздами (з урахуванням руху автотранспорту новозбудованим шляхопроводом).

2. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час організації руху транспортних засобів внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, визначеними схемою організації дорожнього руху.

3. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення інформації про зміни в організації дорожнього руху та в роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, наданої Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у комунальних, цифрових та інших засобах масової інформації м. Києва.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.