ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.01.2020 р. N 10

Київ

Про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора для будівництва медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі

Відповідно до Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 травня 2007 року N 528/1189, та рішень постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, утвореної розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2007 року N 1403 (протоколи від 12 жовтня 2018 року N 111/2018 та від 02 квітня 2019 року N 116/2019), з метою підвищення ефективності залучення інвесторів:

1. Затвердити перелік об'єктів, які потребують залучення інвестицій, що додається.

2. Визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт для проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження.

3. Визначити комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги "Русанівка" Дніпровського району м. Києва" замовником будівництва за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження.

4. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" вжити всіх необхідних заходів, пов'язаних з виконанням функцій замовника підготовчих (передінвестиційних) робіт для проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження, в тому числі:

4.1. Спільно з комунальним некомерційним підприємством "Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва" забезпечити проведення в установленому законодавством України порядку технічної інвентаризації об'єкта на бульварі Ігоря Шамо, 15-а, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюється на праві господарського відання за комунальним некомерційним підприємством "Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва".

4.2. Спільно з комунальним некомерційним підприємством "Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва" забезпечити проведення в порядку, установленому законодавством України з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності, незалежної оцінки об'єкта на бульварі Ігоря Шамо, 15-а, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюється на праві господарського відання за комунальним некомерційним підприємством "Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва", та рецензування звіту про таку оцінку.

4.3. Надати в установленому порядку документи (матеріали), підготовлені відповідно до підпунктів 4.1 та 4.2 цього пункту, до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для підготовки проекту рішення Київської міської ради, передбаченого пунктом 5 цього розпорядження.

5. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту комунальної власності м. Києва органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації на основі наданих комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" документів (матеріалів) забезпечити підготовку проєкту рішення про надання дозволу на знесення об'єкта на бульварі Ігоря Шамо, 15-а, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюється на праві господарського відання за комунальним некомерційним підприємством "Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва", та винесення його на розгляд Київської міської ради в установленому порядку.

6. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство":

6.1. Розробити орієнтовні техніко-економічні показники, можливі передпроєктні пропозиції за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження.

6.2. Погодити в установленому порядку орієнтовні техніко-економічні показники, можливі передпроєктні пропозиції та/або отримати висновки за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження, з Департаментом охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаментом комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаментом земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією, комунальним некомерційним підприємством "Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва", комунальним некомерційним підприємством "Центр первинної медико-санітарної допомоги "Русанівка" Дніпровського району м. Києва".

6.3. Надати орієнтовні техніко-економічні показники, можливі передпроєктні пропозиції та пропозиції до умов конкурсу за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження, до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для підготовки умов конкурсу.

7. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації, комунальному некомерційному підприємству "Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва", комунальному некомерційному підприємству "Центр первинної медико-санітарної допомоги "Русанівка" Дніпровського району м. Києва" за запитами комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" надавати в установленому порядку необхідні висновки, погодження та матеріали для підготовки орієнтовних техніко-економічних показників за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження.

8. Постійно діючій конкурсній комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва в установленому порядку провести інвестиційний конкурс за умови прийняття Київською міською радою відповідного рішення.

9. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04 серпня 2016 року N 639 "Про проведення конкурсу із залучення інвестора до реконструкції будівлі на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі під клініко-лабораторний центр" (Розпорядження N 639).

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконувач обов'язків голови

П. Пантелеєв

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
08 січня 2020 року N 10

Перелік об'єктів, які потребують залучення інвестицій

Будівництво медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі.

 

Директор Департаменту
економіки та інвестицій

Н. Мельник


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.