ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.12.2019 р. N 2144

Київ

Про проведення чемпіонату світу з хокею з шайбою серед юніорів

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, Міської комплексної цільової програми "Молодь та спорт столиці" на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року N 464/6515 (Програма N 464/6515), враховуючи звернення Всеукраїнської громадської організації "Федерація хокею України" від 05 червня 2019 року N 94/1/19, з метою підтримки фізичної культури і спорту та популяризації олімпійського руху:

1. Підтримати ініціативу Всеукраїнської громадської організації "Федерація хокею України" щодо проведення з 11 до 19 грудня 2019 року в місті Києві на базі державного підприємства "Спортивний комплекс "Атлет" (Спортивна площа, 1) (далі - ДП "СК "Атлет") чемпіонату світу з хокею з шайбою серед юніорів (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе Всеукраїнська громадська організація "Федерація хокею України" (далі - Організатор).

3. Організатору забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу і відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Виконання суб'єктами господарювання під час проведення Заходу вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

3.3. Дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

4. Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти у вирішенні організаційних питань, пов'язаних з проведенням та фінансуванням Заходу за рахунок коштів по галузі "Фізична культура і спорт", передбачених у бюджеті міста Києва на 2019 рік.

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві вжити заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час організації та проведення Заходу.

6. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити:

6.1. Чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

6.2. Чергування лікаря спортивної медицини під час проведення Заходу.

7. Просити Головне управління ДСНС України у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення Заходу, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

8. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців міста Києва в комунальних засобах масової інформації (анонс) про проведення Заходу.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Мондриївського В. М.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.