ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.03.2020 р. N 510

Київ

Про тимчасове обмеження руху транспортних засобів із зайняттям проїзної частини та тротуару на шляхопроводі на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський Святошино (біля платформи "Борщагівка") у зв'язку з виконанням робіт

Відповідно до статей 5, 6, 26 Закону України "Про дорожній рух", статей 19, 20 Закону України "Про автомобільні дороги", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06 червня 2019 року N 1041 "Про капітальний ремонт шляхопроводу на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський - Святошино (біля платформи "Борщагівка")" (Розпорядження N 1041) та лист комунальної корпорації "Київавтодор" від 06 березня 2020 року N 01-36/17/693:

1. Тимчасово обмежити рух транспортних засобів із зайняттям проїзної частини та тротуару на шляхопроводі на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський - Святошино (біля платформи "Борщагівка") у зв'язку з виконанням комунальною корпорацією "Київавтодор" з 01 травня 2020 року до 01 жовтня 2020 року робіт з капітального ремонту шляхопроводу на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський - Святошино (біля платформи "Борщагівка") відповідно до розробленої та затвердженої у встановленому порядку проєктної документації за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Комунальній корпорації "Київавтодор" у встановленому порядку:

2.1. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.2. Розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) тимчасову схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.3. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити вільний та безпечний рух пішоходів і транспортних засобів.

2.4. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

2.5. Встановити технічні засоби регулювання дорожнього руху згідно з тимчасовою схемою організації дорожнього руху, зазначеною у підпункті 2.2 цього пункту.

2.6. Після завершення робіт 01 жовтня 2020 року відновити технічні засоби регулювання дорожнього руху відповідно до постійної схеми організації дорожнього руху і передати їх за актами комунальному підприємству "Центр організації дорожнього руху".

3. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на період обмеження руху транспортних засобів унести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, визначеними тимчасовою схемою організації дорожнього руху, зазначеною у підпункті 2.2 пункту 2 цього розпорядження.

4. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення інформації, наданої Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), про зміни в організації дорожнього руху та в роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування в комунальних та інших засобах масової інформації м. Києва.

5. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт з капітального ремонту шляхопроводу на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський - Святошино (біля платформи "Борщагівка") покласти на виконувача обов'язків генерального директора комунальної корпорації "Київавтодор" Гузему В. А.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Густєлєва О. О.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.