ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.12.2019 р. N 2143

Київ

Про уповноваження заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Хонди М. П. на підписання Меморандуму про співробітництво між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та представниками інститутів громадянського суспільства щодо впровадження у місті Києві Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", "Про запобігання та протидію домашньому насильству" (Закон N 2229-VIII), з метою проведення просвітницької роботи у місті Києві щодо впровадження Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад:

1. Уповноважити заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Хонду М. П. на підписання Меморандуму про співробітництво між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та представниками інститутів громадянського суспільства щодо впровадження у місті Києві Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.