ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.12.2019 р. N 2137

Київ

Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

від 14 жовтня 2013 року N 1825 "Про проектування та будівництво зовнішніх інженерних мереж до об'єкта "Тренувальна база з баскетболу на проспекті Генерала Ватутіна у Деснянському районі м. Києва" (Розпорядження N 1825);

від 09 грудня 2013 року N 2226 "Про виконання підготовчих робіт для забезпечення будівництва об'єкта "Тренувальна база з баскетболу на проспекті Генерала Ватутіна у Деснянському районі м. Києва" (Розпорядження N 2226);

від 20 листопада 2014 року N 1361 "Про затвердження робочого проекту "Підготовчі роботи для забезпечення будівництва об'єкта "Тренувальна база з баскетболу на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі м. Києва" (Розпорядження N 1361).

КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ З УТРИМАННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ "СПЕЦЖИТЛОФОНД" вирішити в установленому порядку питання списання витрат (64,2 тис. грн), понесених на виконання підготовчих робіт для забезпечення будівництва об'єкта "Тренувальна база з баскетболу на проспекті Генерала Ватутіна у Деснянському районі м. Києва".

3. Контроль виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Непопа В. І.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.