ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.02.2020 р. N 215

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 січня 2019 року N 75 "Про створення автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування в місті Києві"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", з метою продовження терміну здійснення заходів щодо впровадження автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування в місті Києві та у зв'язку з кадровими змінами:

Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 січня 2019 року N 75 "Про створення автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування в місті Києві" (Розпорядження N 75) такі зміни:

1. У пункті 4 розпорядження слова та цифри "до 31 грудня 2019 року" замінити словами та цифрами "до 31 серпня 2020 року".

2. У пункті 6 розпорядження слова "заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О." замінити словами "першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю."

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.