ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.12.2019 р. N 2087

Київ

Про встановлення меморіальних дощок у місті Києві

Відповідно до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28 квітня 2014 року N 516 "Про деякі питання встановлення пам'ятних знаків в місті Києві" (Розпорядження N 516), враховуючи протокол засідання комісії з питань встановлення пам'ятних знаків в місті Києві від 19 вересня 2019 року N 19, звернення громадян Завістовського Ю. Р. від 11 жовтня 2019 року та Діденко Ю. В. від 18 жовтня 2019 року:

1. Встановити меморіальні дошки у місті Києві згідно з додатком до цього розпорядження.

2. Взяти до відома, що витрати, пов'язані з виготовленням та встановленням меморіальних дощок, буде профінансовано за позабюджетні кошти, залучені в установленому порядку.

3. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати до сфери управління Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації меморіальні дошки, зазначені у пункті 1 цього розпорядження.

4. Печерській районній в місті Києві державній адміністрації та Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації:

4.1. Здійснити в установленому порядку приймання-передачу меморіальних дощок, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та надати до Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) копії актів приймання-передачі.

4.2. Визначити балансоутримувача меморіальних дощок, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
03.12.2019 N 2087

Перелік меморіальних дощок, що встановлюються у місті Києві

N
п/п

Назва

Місце встановлення

Клопотання

Фінансування

1

2

3

4

5

1

Меморіальна дошка на честь випускника медичного факультету Київського університету Святого Володимира 1916 року, лікаря Сигізмунда Яна Леона Завістовського

Фасад будинку на вул. Лисенка, 4

Звернення громадянина Завістовського Ю. Р.

Позабюджетні кошти, залучені в установленому порядку

2

Меморіальна дошка на честь члена Національної спілки художників України, художника Кирила Казимировича Проценка

Фасад будинку у пров. Івана Мар'яненка, 7

Звернення депутата Київської міської ради Березницької Л. І. та громадянки Діденко Ю. В.

Позабюджетні кошти, залучені в установленому порядку

 

Директор Департаменту
суспільних комунікацій

Р. Лелюк


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.