ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.01.2020 р. N 24

Київ

Про введення в дослідну експлуатацію автоматизованої системи "Нормативно-довідкова інформація"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", "Про захист персональних даних", постанов Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 року N 1433 "Про затвердження Порядку використання комп'ютерних програм в органах виконавчої влади", від 29 березня 2006 року N 373 "Про затвердження Правил забезпечення захисту інформації в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах", з метою введення в дослідну експлуатацію автоматизованої системи "Нормативно-довідкова інформація":

1. Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством "Головний інформаційно-обчислювальний центр" увести в дослідну експлуатацію автоматизовану систему "Нормативно-довідкова інформація".

2. Комунальному підприємству "Головний інформаційно-обчислювальний центр" забезпечити адміністрування автоматизованої системи "Нормативно-довідкова інформація" у встановленому порядку.

3. Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розробити та подати на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) в установленому порядку положення про автоматизовану систему "Нормативно-довідкова інформація".

4. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у місячний термін з дня видання цього розпорядження забезпечити взаємодію та обмін інформацією з модулем (підсистемою) "Консолідація адрес" автоматизованої системи "Нормативно-довідкова інформація".

5. Районним в місті Києві державним адміністраціям, підприємствам, установам та організаціям, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, у місячний термін з дня видання цього розпорядження визначити осіб, відповідальних за внесення інформації до модуля (підсистеми) "Консолідація адрес" автоматизованої системи "Нормативно-довідкова інформація", та поінформувати про них Департамент інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр".

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю.

 

Голова

В. Кличко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.