ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 березня 2020 року N 377

Про затвердження нової редакції статуту приватного акціонерного товариства "Президент-Готель" (код за ЄДРПОУ 30058128)

Керуючись статтями 33 та 49 Закону України "Про акціонерні товариства", статтею 11 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", статтею 5 Закону України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), статтями 14 та 15 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" та з метою приведення статуту приватного акціонерного товариства "Президент-Готель" у відповідність до вимог законодавства України наказую:

1. Затвердити зміни до статуту приватного акціонерного товариства "Президент-Готель" шляхом викладення його у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Керівнику виконавчого органу приватного акціонерного товариства "Президент-Готель":

подати на державну реєстрацію статут приватного акціонерного товариства "Президент-Готель" відповідно до вимог Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань";

у триденний строк з дня державної реєстрації статуту приватного акціонерного товариства "Президент-Готель" забезпечити надання до Фонду державного майна України належним чином завірених копій статуту та опису документів, що надані державному реєстратору для проведення реєстраційної дії "Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи".

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Фонду державного майна України від 15 травня 2018 року N 657 "Про затвердження нової редакції статуту приватного акціонерного товариства "Президент-Готель" (Наказ N 657), як такий, що нереалізований.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

С. Ігнатовський


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.