ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.09.2016 р. N 904

Київ

Про реконструкцію систем теплопостачання, гарячого водопостачання та електропостачання закладів бюджетної сфери із застосуванням відновлювальних джерел енергії

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити реконструкцію систем теплопостачання, гарячого водопостачання та електропостачання закладів бюджетної сфери із застосуванням відновлювальних джерел енергії на об'єктах згідно з переліком, що додається.

2. Визначити комунальне підприємство "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником реконструкції систем теплопостачання, гарячого водопостачання та електропостачання закладів бюджетної сфери із застосуванням відновлювальних джерел енергії на об'єктах, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Визначити проектні та підрядні організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

3.2. Забезпечити розроблення та затвердження в установленому порядку проектної документації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.4. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.5. Під час укладання договорів підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, передбачити умови щодо надання підрядниками гарантії якості виконаних робіт та визначити гарантійні строки експлуатації встановлюваного обладнання відповідно до законодавства.

4. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2016 рік та наступні роки.

5. Взяти до відома, що списання демонтованого обладнання здійснюється в установленому порядку та все майно після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П. О.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
26.09.2016 N 904

Перелік об'єктів, на яких буде здійснено реконструкцію систем теплопостачання, гарячого водопостачання та електропостачання закладів бюджетної сфери із застосуванням відновлювальних джерел енергії

N
п/п

Район

Назва закладу

Адреса об'єкта

1

Голосіївський

Дошкільний навчальний заклад N 372

вул. Академіка Заболотного, 114-а

2

Голосіївський

Дошкільний навчальний заклад N 402

вул. Васильківська, 39

3

Дніпровський

Дошкільний навчальний заклад N 471

вул. Миколи Кибальчича, 10-а

4

Дніпровський

Дошкільний навчальний заклад N 521

вул. Генерала Жмаченка, 6

5

Печерський

Дошкільний навчальний заклад N 424 Печерського району м. Києва

бульв. Дружби народів, 32-б

6

Подільський

Загальноосвітній навчальний заклад I ступеня "школа - дитячий садок "Плай" Подільського району м. Києва

вул. Наталії Ужвій, 7-а

7

Подільський

Дошкільний навчальний заклад загального типу N 96 Подільського району м. Києва

вул. Червонопільська, 19

8

Святошинський

Дошкільний навчальний заклад N 560

вул. Якуба Коласа, 6-г

9

Святошинський

Дошкільний навчальний заклад N 565

вул. Генерала Наумова, 25-а

10

Святошинський

Дошкільний навчальний заклад N 601

вул. Верховинна, 17

11

Солом'янський

Дошкільний навчальний заклад N 17 м. Києва

вул. Петра Ніщинського, 3

12

Солом'янський

Дошкільний навчальний заклад N 654 м. Києва

вул. Виборзька, 51 - 53

 

Керівник апарату

В. Бондаренко


 
Copyright © 2006-2019 epicentre.com.ua. All rights reserved.